השותפים לדרך

בהתחדשות עירונית
null

יליד תל אביב תושב המרכז נשוי ואב לשלושה, בוגר BA מדע המדינה ויחסים בינלאומיים // נדל”ן והתמחות בתמ”א 38 והתחדשות עירונית מטעם האוניברסיטה העברית // מוסמך בגישור מטעם אוניברסיטת תל אביב. בעל ניסיון רב בתפקידים ניהוליים בכירים וניסיון בניהול פרויקטים בנדל”ן ובהתחדשות עירונית. מרצה בכנסים קהילתיים של התחדשות עירונית בתל אביב מלווה ונהנה לקדם יחד עם הדיירים פרויקטים של התחדשות עירונית במרכז והשרון.

דניאל דיין

מנכ``ל אלף בַּיִת
null

ילידת כפר סבא גרה בתל אביב נשואה ואם לשניים, אדריכלית בוגרת בצלאל // בעלת תואר שני בתכנון ערים בדגש על התחדשות עירונית וקהילה מאונ’ תל-אביב. ליאן אחראית על הידוק ושימור הקשר עם מאות בעלי דירות בפרויקטים שונים של אלף בַּיִת, מקדמת את אבני הדרך של כל פרויקט תוך הסכמות משותפות וליווי של כלל בעלי הזכויות. // ליאן סיימה את לימודי התואר השני בהצטיינות וכיום מרצה ומלמדת באוניברסיטת תל אביב בתכנית המחקרית של תכנון, סביבה וקהילה.

ליאן עידן-סגאה

אדריכלית ומתכננת ערים ומנהלת קשרי דיירים
null

מהנדס העיר תל אביב יפו 2012-2019.
ראש אגף התכנון וסגן מה”ע בתל אביב יפו במשך 4 שנים. מהנדס העיר ומהנדס הועדה המרחבית של קרית אונו ורמת אפעל במשך 4 שנים. מהנדס הועדה של המועצה האזורית דרום השרון במשך 3 שנים. בעלים ושותף במשרד גבולי קורן אדריכלים במשך כ 20 שנה. מנהל בכיר במשרד רכטר אדריכלים במשך 3 שנים. מנהל בכיר במשרד כרמי אדריכלים במשך 3 שנים. בוגר הטכניון בהצטיינות בפקולטה לאדריכלות ותכנון ערים.
באלף בית עודד מקדם את התכנון של התב”ע בפרויקטים של פינוי בינוי עם בעלי המקצוע והיועצים והבעלים במתחם.

 

עודד גבולי

אדריכל ומתכנן ערים
null

יליד יפו תושב כפר סבא נשוי ואב לשניים, יועץ חברתי להתחדשות עירונית מוכר ע”י הרשות הממשלתית להתח”ע. בעל הכשרה וניסיון רב בבניית הסכמות בקבוצות גדולות ומגוונות בפרויקטים רבים.
מניסיונו, התחדשות עירונית מצליחה יותר כאשר בעלי הדירות מתאחדים והופכים מיחידים רבים ליחידה אחת החותרת יחד למטרה משותפת.
גיבוש יחידה כזו מתבצע באמצעות שיחות אישיות בהן נבחנים הצרכים והאינטרסים הייחודיים לכל אחד מהבעלים, במטרה להבטיח שהפרויקט מתייחס לכל אחד ואחד מהם ומציע להם מענה פרטני והולם.

 

 

ד``ר שי פרי

מגשר מוסמך ומנהל קשרי דיירים
null

זיק אדריכלים –  משרד מוביל המתמחה בתל אביב והמרכז, מתכנן עשרות מבנים אשר הסתיימו בהצלחה, לרבות מבנים לשימור בתל אביב, בנייה חדשה, תמ”א 38 הריסה ובניה, תמ”א 38 חיזוק ותוספות, שינוי תב”ע ומבני מסחר. יאיר מלווה כל פרויקט מתחילתו ועד סופו.

יאיר זיק

אדריכל
null

בין המשרדים המובילים בהתחדשות עירונית, המשרד מתמחה בבניית פרויקטים רבים למגורים בפינוי בינוי, תמ”א 38 מסלול הריסה ובניה ובתמ”א 38 חיזוק ותוספות בתל אביב ובגוש דן. החדר מעניקים תשומת לב המוקדשת לכל פרויקט תוך הבנת מאפייניהם הייחודיים של הדיירים בבניין. כמו כן, המשרד מתכנן מבנים ציבוריים, בתים פרטים ועבודות פנים.

חנן פומגרין, ברד פינצ'וק ובובי לוכסמבורג-

אדריכלים שותפים
null

הנדסאי בניין, בעל PE בהנדסת בנייה, ‘MBA וסגן אלוף במיל’. רשום בפנקס ההנדסאים מס’ 31817, בעל ניסיון של 15 שנה בתחום ניהול פרויקטים, פיקוח וניהול בנייה במגזר הפרטי ובחברות מסחריות גדולות.

בתחום התמ”א משנת 2009, מפקח מטעם הדיירים בלבד. מלווה מעל 130 פרויקטים בתמ”א 38 חיזוק ותוספות ובתמ”א 38 הריסה ובניה. סיים מעל לעשרה פרויקטים בערים: תל אביב / רעננה / הרצליה / רמת גן / כפר סבא. הפיקוח מתבצע ע”י מהנדסים והנדסאים בעלי ניסיון בתמ”א 38.

קובי אורון

ניהול ופיקוח
null

בוגר סיירת מטכ”ל, מהנדס בניין בוגר הטכניון בהצטיינות, ובעל ניסיון עשיר של 15 שנה בניהול וביצוע של פרויקטים מגוונים לרבות פרוייקטים של תמ”א 38 חיזוק ותוספות ותמ”א 38 הריסה ובניה. מהראשונים בארץ אשר מלווים ומפקחים על הביצוע בפרויקטים של התחדשות העירונית החל משלב התכנון ועד שלב סיום הפרויקט.

יריב בכר

ניהול ופיקוח
null

העיניים של הדיירים – מתמחה בפיקוח מטעם הדיירים בפרויקטים רבים של תמ”א 38/1 חיזוק  ותוספות ובתמ”א 38/2 הריסה ובניה. בעל נסיון רב בתחום ניהול הבניה והובלת פרויקטים השומרים על האינטרסים של הדיירים בשלב המו”מ מול היזם, שלב התכנון ובשלב הביצוע.

אלון לב זוהר

ניהול ופיקוח
null

ישראל הוא שמאי מקרקעין ויועץ פיננסי גם מטעם הדיירים ומספק קשת רחבה של שרותים שמאיים המקיפים את מכלול האספקטים של שמאות המקרקעין, הכלכלה וההנדסה.

השירות  מתמקד בין היתר בליווי פרויקטים של תמ”א 38 ופינוי בינוי ולצידם שרותי שמאות בתחומים מגוונים כגון : דוחות אפס, היטלי השבחה, הערכות שווי, מיסים, IFRS, הכנת טבלאות איזון, ניתוחים כלכליים לפרויקטים ואחרים.

ישראל ענבל

שמאי מקרקעין ויועץ פיננסי

מבינים את הדיירים יותר מכל אחד אחר

רבים שואלים מה הערך המוסף שאנו מביאים ומדוע כדאי לפנות ולקבל תמיכה. ובכן, את התשובות במלואן תמצאו בקריאה מקיפה יותר באתר. נאמר על קצה המזלג כי את הדרך המאתגרת שאתם עוברים, אנו מכירים היטב אולי יותר מכל אחד אחר ויודעים ומבינים מה חשוב לכם, מה כואב ומה עובר לכל אחד מכם בראש.

אנו מגיעים בוודאות לתוצאות הטובות והבטוחות יותר מכל דרך פעולה אחרת,  מונעים טעויות ויודעים לעמוד מול כל האתגרים הרבים של הדיירים בינם לבין עצמם ובין הדיירים אל  מול כל גורמי המקצוע.  אנו חוסכים זמן יקר, ידע וניסיון מצטבר רב, ריצות, מתיחויות ועוד ועוד. במידה והתחלתם את התהליך קרוב לוודאי שאתם מבינים יותר ועדיין לא מאוחר לפנות אלינו .

האני המאמין

“אלף בַּיִת “ חרתה על דגלה מספר מוטיבים מרכזיים אליהם היא מחויבת לאורך כל הדרך :

אמינות ושקיפות – אנחנו לא מייצגים אף יזם או חברה, וגם לא מחויבים לאף גורם כזה או אחר. המחויבות היא להצלחה שלכם, הדיירים, שהיא ההצלחה שלנו. אנו רואים את האינטרסים שלכם בראש ובראשונה. כגורם אובייקטיבי, אנו יכולים לשמור על שקיפות ואמינות מלאה  ולא רק כסיסמא !  אנו יודעים, כי בכל פרויקט אשר בו מקדם הפרויקט הוא מטעם היזם, קיימות חריקות ו “עיגולי פינות” לטובת היזם . אנו  כאן לחשוף בפניכם בהגינות את  עולמו העמוק של התהליך ולחלוק אתכם את כל הידע והניסיון הנדרשים להצלחה אמיתית .

“אלף בַּיִת “ בוחרת בקפידה את החברות הטובות ביותר בתחום, אותן אלו אשר הוכיחו ניסיון בנדל”ן ובפרויקטים של תמ”א 38 בפרט. חשוב לנו לבחור חברות בעלות איתנות פיננסית ויכולת כלכלית מוכחת. אנו דואגים לעמוד על המשמר ובודקים יכולת זו תוך הוצאת דו”ח מידע עסקי מעודכן לפני כל יציאה למכרז . עם הזמן ולאחר בחינת כ 60 יזמים אנו כיום יודעים עם מי נכון לעשות עסקים ובעיקר עם מי לא כדאי. גם הדיירים מוזמנים להציע ולבחון חברות שטרם הכרנו עד כה.

ניסיון בשטח – ניסיוננו בתמ”א 38 לימד אותנו שיעורים חשובים, מהם ביצענו תהליכי הפקת לקחים ואנו רוצים לשתף אתכם בהם . חשוב לנו להדגיש כי תהליך מימוש התמ”א הנו הליך ארוך ומאתגר, המורכב מהיבטים שונים המשלימים זה את זה באופן –  משפטי, אדריכלי, קונסטרוקטיבי, מסחרי, ופסיכולוגי. מספיק שאחד ממרכיבי התהליך אינו מטופל כראוי בכדי להכשיל את הפרויקט. אומרים שאין חכם כבעל ניסיון ואכן אנו מביאים אתנו ניסיון רב והבנה מעמיקה, אשר מונעים מכם טעויות ופספוסים בדרך.

ליווי מסור ומקצועי – אנו כאן כדי לחלוק אתכם, בעלי הנכסים, את כל הידע והניסיון שצברנו לאורך הדרך וללוות אתכם יד ביד במסירות ובצורה המקצועית ביותר בכל הצמתים הקריטיים בדרך לתמ”א 38, תוך מתן מענה אישי צמוד לכל ההתלבטויות המציפות אתכם . אנו מחברים את ארגז הכלים המושלם המספק לכם את כל השירותים להם אתם נדרשים,תוך מחויבות לביצוע בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

חיסכון בזמן, דאגות וכסף–  בעולם המטורף שבו אנו חיים ובשגרה עמוסה של בית- עבודה, אנו מעניקים לכם את השקט לו אתם זקוקים וחוסכים לכם זמן יקר, דאגות וכסף. אנו כאן כדי להאיץ את התהליך ולדחוף את כולם לעבר מטרה אחת וגם לשחרר אתכם לעיסוקים חשובים אחרים.