השותפים לדרך

בהתחדשות עירונית
null

ילידת כפר סבא, תושבת יפו, אם לשלושה, אדריכלית בוגרת בצלאל בהצטיינות, בעלת MA בהצטיינות בתכנון ערים בדגש הנושא החברתי בשיתוף התושבים והדיירים בהתחדשות עירונית של אונ’ תל-אביב, הרצתה ולימדה בתוכנית המחקרית של תכנון, סביבה וקהילה באוניברסיטת תל אביב. ממונה באלף בַּיִת על שימור הקשר האישי עם הדיירים ובפן האדריכלי תומכת ומפקחת על תוכניות דירות הדיירים.

ליאן עידן סגאה

אדריכלית ומנהלת קשרי דיירים
null

מנכ”ל אלף בַּיִת, יליד תל אביב, תושב רמת גן נשוי ואב לשלושה, בעל BA במדע המדינה ויחסים בינלאומיים, בוגר לימודי תעודה אקדמיים בתחום הנדל”ן והתחדשות עירונית מטעם האוניברסיטה העברית, בעל הסמכה בגישור ויישוב סכסוכים מטעם אוניברסיטת תל אביב, כיהן בתפקידים ניהוליים בכירים בתחום התעשיה, התקשורת והנדל”ן. ייסד את אלף בַּיִת התחדשות עירונית בשנת 2014.

דניאל דיין

מנכ``ל ומייסד
null

יליד חיפה, תושב רמה”ש, מהנדס העיר תל אביב יפו 2012-2019, בוגר הטכניון בהצטיינות בפקולטה לאדריכלות ותכנון ערים, מבכירי אדריכלי התכנון העירוני וההתחדשות העירונית בישראל, קידם ועמד בראש תוכניות העיר תל אביב-יפו בעשור האחרון וחתום על עשרות מתחמי פינוי בינוי בת”א, באלף בַּיִת מקדם את תכנון התב”ע בפרויקטים של פינוי בינוי בשיתוף בעלי הדירות, בעלי המקצוע והיועצים.

עודד גבולי

אדריכל ומתכנן ערים
null

יו”ר לשכת שמאי המקרקעין בישראל,
שמאית מקרקעין ומשפטנית, אגרונומית ומוסמכת במנהל עסקים.
נחמה משמשת כמומחית מטעם בתי משפט, מגשרת, בוררת והינה מרצה באוניברסיטאות, כנסים והשתלמויות. בנוסף, היא הישראלית הראשונה שמשמשת כחברה בוועדה המייעצת לארגון השמאות העולמי – IVSC.
המשרד מתמחה בליווי הליכי פינוי בינוי בהיקפים גדולים, לרבות מתן חוות דעת לפי תקן 21, והוצאה לפועל של פרויקטים סבוכים המצריכים תיאום והסכמות בין דיירים, יזמים, רשויות מקומיות ועוד.

נחמה בוגין

יו``ר לשכת שמאי המקרקעין בישראל
null

יליד חולון, תושב קדימה, נשוי ואב לשלוש בנות, בעל תואר B.a בפילוסופיה ותרבות, M.a בהיסטוריה כללית ו P.h.d בהיסטוריה וסוציולוגיה בהתחדשות עירונית בתל אביב. כיהן בתפקידים ניהוליים בכירים במשק הישראלי בתחום התקשורת והפיננסים, בעל ניסיון רב בהתחדשות עירונית – בניהול קשרי דיירים ובהובלת תהליכים חברתיים לצורך גיבוש הסכמות משותפות בין בעלי הדירות.

ד``ר וילי וילק

מנהל קשרי דיירים
null

הנדסאי בניין, בעל PE בהנדסת בנייה, ‘MBA וסגן אלוף במיל’. רשום בפנקס ההנדסאים מס’ 31817, בעל ניסיון של 15 שנה בתחום ניהול פרויקטים, פיקוח וניהול בנייה במגזר הפרטי ובחברות מסחריות גדולות.

בתחום התמ”א משנת 2009, מפקח מטעם הדיירים בלבד. מלווה מעל 130 פרויקטים בתמ”א 38 חיזוק ותוספות ובתמ”א 38 הריסה ובניה. סיים מעל לעשרה פרויקטים בערים: תל אביב / רעננה / הרצליה / רמת גן / כפר סבא. הפיקוח מתבצע ע”י מהנדסים והנדסאים בעלי ניסיון בתמ”א 38.

קובי אורון

ניהול ופיקוח
null

בוגר סיירת מטכ”ל, מהנדס בניין בוגר הטכניון בהצטיינות, ובעל ניסיון עשיר של 15 שנה בניהול וביצוע של פרויקטים מגוונים לרבות פרוייקטים של תמ”א 38 חיזוק ותוספות ותמ”א 38 הריסה ובניה. מהראשונים בארץ אשר מלווים ומפקחים על הביצוע בפרויקטים של התחדשות העירונית החל משלב התכנון ועד שלב סיום הפרויקט.

יריב בכר

ניהול ופיקוח

מבינים את הדיירים יותר מכל אחד אחר

רבים שואלים מה הערך המוסף שאנו מביאים ומדוע כדאי לפנות ולקבל תמיכה. ובכן, את התשובות במלואן תמצאו בקריאה מקיפה יותר באתר. נאמר על קצה המזלג כי את הדרך המאתגרת שאתם עוברים, אנו מכירים היטב אולי יותר מכל אחד אחר ויודעים ומבינים מה חשוב לכם, מה כואב ומה עובר לכל אחד מכם בראש.

אנו מגיעים בוודאות לתוצאות הטובות והבטוחות יותר מכל דרך פעולה אחרת,  מונעים טעויות ויודעים לעמוד מול כל האתגרים הרבים של הדיירים בינם לבין עצמם ובין הדיירים אל  מול כל גורמי המקצוע.  אנו חוסכים זמן יקר, ידע וניסיון מצטבר רב, ריצות, מתיחויות ועוד ועוד. במידה והתחלתם את התהליך קרוב לוודאי שאתם מבינים יותר ועדיין לא מאוחר לפנות אלינו .

האני המאמין

“אלף בַּיִת “ חרתה על דגלה מספר מוטיבים מרכזיים אליהם היא מחויבת לאורך כל הדרך :

אמינות ושקיפות – אנחנו לא מייצגים אף יזם או חברה, וגם לא מחויבים לאף גורם כזה או אחר. המחויבות היא להצלחה שלכם, הדיירים, שהיא ההצלחה שלנו. אנו רואים את האינטרסים שלכם בראש ובראשונה. כגורם אובייקטיבי, אנו יכולים לשמור על שקיפות ואמינות מלאה  ולא רק כסיסמא !  אנו יודעים, כי בכל פרויקט אשר בו מקדם הפרויקט הוא מטעם היזם, קיימות חריקות ו “עיגולי פינות” לטובת היזם . אנו  כאן לחשוף בפניכם בהגינות את  עולמו העמוק של התהליך ולחלוק אתכם את כל הידע והניסיון הנדרשים להצלחה אמיתית .

“אלף בַּיִת “ בוחרת בקפידה את החברות הטובות ביותר בתחום, אותן אלו אשר הוכיחו ניסיון בנדל”ן ובפרויקטים של תמ”א 38 בפרט. חשוב לנו לבחור חברות בעלות איתנות פיננסית ויכולת כלכלית מוכחת. אנו דואגים לעמוד על המשמר ובודקים יכולת זו תוך הוצאת דו”ח מידע עסקי מעודכן לפני כל יציאה למכרז . עם הזמן ולאחר בחינת כ 60 יזמים אנו כיום יודעים עם מי נכון לעשות עסקים ובעיקר עם מי לא כדאי. גם הדיירים מוזמנים להציע ולבחון חברות שטרם הכרנו עד כה.

ניסיון בשטח – ניסיוננו בתמ”א 38 לימד אותנו שיעורים חשובים, מהם ביצענו תהליכי הפקת לקחים ואנו רוצים לשתף אתכם בהם . חשוב לנו להדגיש כי תהליך מימוש התמ”א הנו הליך ארוך ומאתגר, המורכב מהיבטים שונים המשלימים זה את זה באופן –  משפטי, אדריכלי, קונסטרוקטיבי, מסחרי, ופסיכולוגי. מספיק שאחד ממרכיבי התהליך אינו מטופל כראוי בכדי להכשיל את הפרויקט. אומרים שאין חכם כבעל ניסיון ואכן אנו מביאים אתנו ניסיון רב והבנה מעמיקה, אשר מונעים מכם טעויות ופספוסים בדרך.

ליווי מסור ומקצועי – אנו כאן כדי לחלוק אתכם, בעלי הנכסים, את כל הידע והניסיון שצברנו לאורך הדרך וללוות אתכם יד ביד במסירות ובצורה המקצועית ביותר בכל הצמתים הקריטיים בדרך לתמ”א 38, תוך מתן מענה אישי צמוד לכל ההתלבטויות המציפות אתכם . אנו מחברים את ארגז הכלים המושלם המספק לכם את כל השירותים להם אתם נדרשים,תוך מחויבות לביצוע בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

חיסכון בזמן, דאגות וכסף–  בעולם המטורף שבו אנו חיים ובשגרה עמוסה של בית- עבודה, אנו מעניקים לכם את השקט לו אתם זקוקים וחוסכים לכם זמן יקר, דאגות וכסף. אנו כאן כדי להאיץ את התהליך ולדחוף את כולם לעבר מטרה אחת וגם לשחרר אתכם לעיסוקים חשובים אחרים.